• Світлодіодна реклама
  • Світлодіодна реклама
  • Світлодіодна реклама
  • Світлодіодна реклама
  • Світлодіодна реклама
  • Світлодіодна реклама
  • Світлодіодна реклама

Інформаційні екрани та електронні табло "Рядок, що біжить"

Виготовимо будь-який розмір з бажаним кольором світіння та дизайном. Варіанти як для зовнішнього використання, так і для приміщень. Яскрава картинка, що динамічно змінюється, привертає увагу і дозволяє донести до споживача максимальний обсяг інформації, використовуючи мінімум рекламного простору.

Табло дозволяє відображати:
- Текст будь-якими шрифтами, з наявних на комп'ютері - будь-якими мовами, у довільному поєднанні
- Спеціальні знаки та символи зі службових шрифтів
- Логотипи, малюнки та графічні елементи
- Доступно безліч різноманітних спецефектів
- Інформацію в кілька рядків з різною швидкістю та ефектами
- Годинник із цифровою індикацією часу
- Годинник з імітацією стрілок (круглий, класичний)
- Календар
- Термометр з виносним датчиком систем підсвічування для ландшафтного дизайну

Пропонуються кілька варіантів введення інформації через кабель по інтерфейсу USB, по радіоканалу або по WiFi. Крім того, введення інформації можливе через USB флешку. У комплекті постачається сервісна програма, в якій можна переглянути як реально відображатиметься інформація на Вашому табло.
Якщо Вам необхідно привернути увагу споживачів інформацією з рядка, що біжить, зверніть увагу на нашу пропозицію! Пропонуються більш високі технічні та експлуатаційні характеристики за цінами менш функціональних пристроїв. Рядок, що біжить, виконаний з дорогих і якісних матеріалів. Застосовуються супер-яскраві світлодіоди з широким кутом огляду.

Можливе постачання табло адаптованих для подальшого монтажу у довільні конструкції-стели АЗС, рекламні стенди, фасадні конструкції тощо.

Виготовляємо розміри на Ваше замовлення, під конкретні технічні умови.Завжди раді відповісти на Ваші запитання за телефонами: 050 232 99 00, 097 059 60 60, 063 246 33 33

e-mail

Запрошуємо до співпраці рекламні та будівельні компанії!

Яндекс.Метрика